Kaip naudoti CS čytus?

Šioje pamokoje galėsite perskaityti keletą pasiūlymų bei patarimų, kaip paleisti ir naudoti Counter-Strike 1,6 ir Counter-Strike:Source hack’us bendrai.

Kaip paleisti Counter-strike cheatus:

Visų pirma atsisiuntę norimą čytą jį išarchyvuokite (extract). Tai padarę ir atsidarę hack’o aplanką, beveik visuomet rasite readme.txt failą, kuriame yra visa informacija, apie čyto paleidimą, klaviatūros klavišų naudojimą, pilnas funkcijas ir t.t…

Tačiau, jei netikėtai, anksčiau minėtojo failo nerasite, patartina visus išarchyvuotus failus įkelti bet kur į Steam katalogą, poto pirmiausia įjungti čytą (.exe failą), ir galiausiai patį žaidimą. Na, o pasileidus žaidimui ir prisijungus prie serverio, paprastai reikia bandyti spaudinėti  INSERT, DELETE, HOME F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12 klavišus, tam kad įsijungtų hack’o meniu arba tiesiog, kad pradėtu veikti vienokia ar kitokia funkcija, tačiau kaip ir anksčiau buvo minėta, dažniausiai visa informacija apie čyto paleidimą yra aprašoma readme.txt faile.

 

Priežastys dėl kurių gali neveikti:

Visuomet prisiminkite, jog vertėtų siųstis tik naujausias cheatų versijas, nes senosios gali būti blokuojamos įvairių anticheat’ų (pvz: VAC, HLguard ir pan..). Tai pat gerai įsitikinkite, jog tinkamai perskaitėte ir supratote readme.txt faile aprašytas naudojimo instrukcijas.

Toliau aprašomos, kiek labiau sisteminės priežastys: dauguma Counter-strike čytų veikia tik OpenGL vaizdo plokštės rėžimu. Norėdami paleisti šį rėžimą įjunkite žaidimą, eikite: “Options -> Video -> Renderer” ir pasirinkite OpenGL. Jei ši būsena neveikia, bandykite atnaujinti vaizdo plokštės driverius, atsisiųsti naujausią DirectX versiją arba ieškokite platesnės informacijos apie OpenGL grafiką jūsų kompiuterio atveju. Tai pat kartais pasitaiko hack’ų kuriems yra reikalingas .NET karkasas (framework), kurį galite atsisiųsti iš ČIA. Ir paskutinysis patarimas- čyto jungimas su pilnomis administratoriaus teisėmis. Norėdami tai padaryti spauskite dešinį pelės klavišą ant .exe failo ir pasirinkite “Run as Administrator”.

 

Galimi paleidimo variantai:

• Paleiskite hack’ą (.exe) tada Counter-strike ir junkitės į serverį.
• Paleiskite Counter-strike, tada hack’ą (.exe) ir junkitės į serverį.
• Paleiskite Counter-strike, junkitės į serverį, pasirinkite komandą, tada įjunkite hack’ą (.exe).
• Paleiskite Counter-strike, junkitės į serverį, prieš pasirinkdami komandą paleiskite hack’ą (.exe).

Jei yra galimybė, patartina, hack’o funkcijas reguliuoti prieš jungiantis į serverį (pvz Super Simple Wallhack čyto atveju galima daryti taip: Įjungiate hack’ą, paleidžiate Counter-Strike, spaudžiate F9 ir jungiatės į serverį).

 

Jeigu išmeta iš žaidimo ar serverio:

Jeigu jungiant hack’ą išmeta iš žaidimo arba serverio, vertėtų pabandyti padaryti šiuos du paprastus dalykus:
1.  Nukeliauti į counter-strike\cstrike katalogą, įsijungti config.cfg failą, jame ištrinti visas eilutes kuriose yra INSERT, DELETE, HOME F1, F2, F3, F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10, F11, F12 klaviatūros klavišai ir išsaugoti failą arba ta patį galima padaryti įjungus Counter-Strike ir žaidimo consolėje įvedus komandas:
unbind F1
unbind F2
unbind F3
unbind F4
unbind F5
unbind F6
unbind F7
unbind F8
unbind F9
unbind F10
unbind F11
unbind F12
unbind HOME
unbind DELETE
unbind END
2.Įvykdžius pirmąjį punktą būtina, ant counter-strike\cstrike kataloge esančio config.cfg failo spausti dešinį pelės klavišą, pasirinkti “Properties” ir ties “Attributes” skirsniu uždėti ant “Read-only” varnelę, tuomet “Apply” ir “OK“.


 

Jei naudojate Windows Vista

Neretai naudojantiems Windows Vista operacinę sistemą tenka susidurti su problemomis bandant paleisti hack’us. Vienas iš galimų sprendimų yra anksčiau aprašytasis “Run as Administrator” metodas (spauskite dešinį pelės klavišą ant .exe failo ir pasirinkite “Run as Administrator”). Jeigu nepadeda ir tai, bandykite čytą paleisti “Compatibility rėžimu” (Compatibility Mode). Tai galite atlikti taip:
1. Spauskite dešinį pelės klavišą ant .exe failo, pirma pasirinkite “Properties” ir poto “Compatibility” kortelę, tuomet uždėkite varnelę ant “Run this program in compatibility mode for:“, tada pasirinkite: “Windows XP (Service Pack 2)” ir galiausiai spauskite “OK“.

One Response to “Kaip naudoti CS čytus?”

  1. arminas says:

    KODEL MAN KAIP CYTA PARSIUNCIA AINU TIPO INSTALUOT IR ISMETA LENTELE WINDOWS MEDIA CENTER????? JEI GALIT PADET PASIKVIESK MANE I SKYPE acme2014 arba acme1590 aciu is anksto..

Leave a Reply